СИМВОЛИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "СЛОБІДСЬКОГО НВК"

З метою виховання у членів колективу почуття  патріотизму, національної свідомості, політичної та правової культури, гордості за приналежність до навчального закладу, що має славну історію та традиції,  наказом директора Комунального закладу" Слобідський НВК" введено шкільну символіку – прапор і герб закладу.

Опис та обґрунтування символіки герба та прапора

Основними на гербі та прапорі НВК є два кольори: синій, жовтий. Синій колір втілює гармонію, надію та духовність; жовтий - символ тепла, щастя, сонячної  радості, домашнього затишку для кожного у великій шкільній родині.

 

У основі герба лежить зображення сонячної кулі, яку ніжно тримають руки. Сонце є образом світу, що поступово відкривається людині. Розташована у центрі герба розкрита книга є символом фундаментальності та значимості наук і знань. На книзі розташований глобус, що ніжно всміхається дітям. Дзвоник кличе до знань, до всебічного творчого розвитку особистості– важливому завданні НВК. . Книгу освітлює сонце, яке символізує  життя, енергію, добро та ідеал, до якого прагне людина. Поряд з глобусом розташовані спортсмени—символи  здорового способу життя.  

ПРАПОР КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "СЛОБІДСЬКОГО НВК"

ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ В ЗАКЛАДІ

СТІНА СЛАВИ